By: stop stop On: Листопад 10, 2016 In: Статті Comments: 0

Мій батько алкоголік і йому потрібна допомога від алкогольної залежності, що я можу зробити? У нашій родині немає вже тієї самої любові і спокою, що зробити, щоб вона знову з’явилася?
Щоб дати цьому відповідь потрібно поставити кілька запитань: Який емоційний і психічний фон у батька? Наскільки сильно він загруз в алкогольної залежності? Встав він на шлях виправлення і чи хоче він на нього встати? Можливо його ще можна переконати словами, а може йому зможе допомогти тільки кодування від алкоголізму. Які загальні емоції об’єднують дитину і батька?

Якщо батько алкоголік, то у його дитини автоматично виникають проблеми пов’язані з проблемою батька в потребі алкоголю, тому дитина повинна тверезо мислити, перш ніж надавати допомогу своєму родичу алкоголіку: немає почуття власної повноцінності, відсутність акцептації свого “Я”, вина покладена на себе, безсилля, розгубленість. Такому дитині, перш за все самому, потрібна допомога.

Зокрема діти алкоголіків безсилі проти своїх батьків, але вони можуть багато чого зробити для своїх батьків. У пам’яті кожної молодої людини повинен залишитися цей момент, як він спостерігає, за тим як алкоголь губить його батька. «Спокій і любов. Які потрібні методи, щоб це знову з’явилося в родині? »- Питання вічне, риторичне. Зміни відбуваються лише тоді, коли діти заводять своїх дітей, роблячи свого батька вже дідусем.

Ви або ваша сім’я страждаєте від алкоголізму?
Не чекайте! Звертайтеся по допомогу – (044) 384-10-27