Лікування алкоголізму в Києві та Львові

Ваша близька людина зловживає алкоголем?

Не втрачайте часу – телефонуйте, ми вам допоможемо!

Телефони:

(044) 384-10-27
(066) 356-54-64
(098) 302-33-31

Лікування від алкоголізму – непроста справа, тому що ця згубна звичка далеко не нешкідлива. Алкоголізм – не що інше, як серйозне захворювання, здатне зруйнувати особистість людини. Воно веде до значних тілесних і моральним змін, наслідки яких можуть бути дуже плачевними і нерідко закінчуються смертю залежної людини. Спроби вилікувати алкоголізм народними засобами, до яких часто вдаються близькі алкоголіка, не дають очікуваних результатів і часто призводять до погіршення стану хворого.

Такі спроби близьких людей цілком закономірні, адже вони страждають від алкоголізму нітрохи не менше залежного, а часто – набагато більше. Вони щодня спостерігають деградацію алкоголіка, неможливість контролювати тягу до спиртного, можуть зазнавати нападів і приниженням з боку залежного.

Лікування алкоголізму фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс

Що чекає на людину, яка зловживає алкоголем?

 • виникнення і посилення залежності від алкоголю;
 • розвиток захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, серцево-судинної системи – аж до відмови будь-яких органів організму;
 • погіршення пам’яті та самосвідомості;
 • зниження контролю за власними діями.

Згодом залежна людина втрачає близьких і друзів, руйнуються його сім’я і кар’єра, нерідкі звільнення з роботи. Не в силах контролювати себе, алкоголік може здійснювати протизаконні вчинки, про які може навіть не згадати, коли протверезіє. У стані сп’яніння часто відбуваються бійки і навіть убивства. З п’яним людиною легко може статися нещасний випадок. Тому лікування хворих на алкоголізм – їх єдиний шанс на повернення до повноцінного життя.

Як формується алкогольна залежність?

На думку фахівців, алкоголізм може розвинутися, в результаті хронічної стресової ситуації або проблем психологічного характеру. Людина прагне зняти стрес після виснажливої ​​роботи, або будь-які сторони його життя не складаються – наприклад, особисті відносини, кар’єрний ріст, підтримка батьків або друзів.

Зневірившись налагодити ці аспекти свого життя, людина намагається полегшити свій стан за допомогою алкоголю. На перший погляд, полегшення приходить – гострота проблем відчувається не так сильно. Але небезпека полягає в тому, що це полегшення тимчасове, а ситуації в житті не змінюються – адже людина не докладає зусиль до їх покращання, а лише заглушає біль алкоголем. Поступово формується алкогольна залежність, лікування якої – нелегке завдання. Адже для полегшення страждань залежному потрібно все більше алкоголю.

Особлива небезпека алкогольної залежності полягає в тому, що хворий не усвідомлює, що залежимо. Зазвичай алкоголіки заперечують це, часто – з вираженою агресією.

Перед близькими людьми стоїть непросте завдання – лікування алкоголіка проти його волі. Можна також спробувати умовити його на відвідування клініки, але найчастіше такі вмовляння неефективні. Тому доводиться вдаватися до крайнього засобу – застосування примусових заходів медичного характеру від алкоголізму. Такий метод практикується в наркологічних центрах Києва, де можливо підібрати індивідуальну схему лікування в залежності від особливостей пацієнта і його захворювання.

Ефективне лікування від алкоголізму в Києві пропонує клініка «РеСенс». Зверніться до нас – і ви отримаєте консультацію від кваліфікованих фахівців!

Лікування алкоголізму фото 2, ціна - Наркологічна клініка РеСенс

Якщо вас цікавить лікування від алкогольної залежності в Києві, ви можете звертатися в різні клініки. Однак тільки у нас ви знайдете передові методики, сучасне обладнання, найкваліфікованіших фахівців і прекрасні умови проживання пацієнтів. Ми успішно рятуємо тільки від алкогольної, але і від інших видів залежностей. Якщо вам потрібне сприяння в такій справі, як лікування алкоголізму, знайте – вся Україна звертається саме до нас.

Найбільш важливим кроком на шляху до лікування будь-якої залежності є усвідомлення і визнання існуючої проблеми. Якщо ви усвідомлюєте, що ви або ваш близький зловживає спиртними напоями, що алкоголь став важливіше відносин з родиною і кар’єри – не втрачайте час, звертайтеся в клініку «РеСенс»!

Частим перешкодою на шляху до того, щоб вилікувати алкоголізм, є попустітельское відношення до зловживання спиртними напоями. Багато хто придумує для алкоголіків виправдання: у нього важка робота, проблеми в родині і спиртне допомагає впоратися зі стресом; він випиває, але утримує сім’ю; він напивається рідше інших і т.д. Такими виправданнями «доброзичливці» тільки погіршують ситуацію, алкоголік не йде лікуватися вчасно, і нарешті доходить до такої стадії залежності, коли навіть довге лікування вже не в силах допомогти.

Тому людям, схильним шукати виправдання для алкоголіків, необхідно задуматися, що часте і рясне вживання алкоголю – це хвороба. І вона калічить не тільки тіло людини, але і його свідомість, і найчастіше – все його життя. Розібратися з цією важкою проблемою на самому початку її виникнення може бути цілком просто. Людина може впоратися навіть сам, в домашніх умовах – багато хто використовує рецепти народної медицини, відвари лікувальних трав.

Але якщо хвороба зайшла занадто далеко – такі засоби не допоможуть, і одного бажання позбутися залежності буває недостатньо. Необхідно звернутися до фахівців, і як можна швидше! Вам потрібна кваліфікована медична допомога. Якщо ви шукаєте ефективне лікування залежності від алкоголю, приїжджайте до нас – ми вилікуємо вас в найкоротший час.

Лікування алкоголіків – багатоступінчастий процес, що складається з різних етапів:

 • психотерапії;
 • лікування спеціальними препаратами;
 • підтримки і схвалення сім’ї;
 • забезпечення умов, в яких відбувається швидке позбавлення від залежності.

У клініці людина весь час бачить перед очима приклади інших людей, розуміє, що він не один рухається в цьому напрямку, і тому одужання може настати набагато швидше, ніж на самоті.

Клініка «РеСенс» проводить ефективне лікування алкоголіків найсучаснішими методами. Якщо старі способи не допомагають, і ви шукаєте щось нове в лікуванні алкоголізму – звертайтеся до нас, ми використовуємо передові досягнення науки для повернення пацієнтів до повноцінного життя і запобігання рецидивам. Ми допоможемо навіть на самих запущених стадіях алкоголізму! Ми проводимо дослідження такої серйозної проблеми, як алкоголізм і його лікування в місті Київ.

Ефективне лікування алкоголізму складається з декількох ступенів:

 • Пацієнт отримує кваліфіковану консультацію нарколога. Після визначення індивідуальних особливостей захворювання, хворому призначають лікарські препарати, що покращують стан його організму.
 • Пацієнт проходить курс психотерапії для зміни світогляду, поліпшення психологічного стану і визнання користі здорового способу життя. Можливо також застосування кодування, що особливо допомагає пацієнтові на початку лікування.

Чому лікувати алкоголізм слід у нас?

 • Ми не тільки лікуємо пацієнта під час його перебування в клініці, але також підтримуємо після закінчення лікування, і надаємо курс реабілітації, яка оберігає хворого від рецидивів.
 • Наші лікарі мають унікально великий досвід в лікуванні залежностей, що дозволяє підібрати індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 • У розпорядженні пацієнтів – тренажерний зал для занять спортом, сауна для виведення токсинів, послуги масажиста і фахівця з фітотерапії.

Лікування алкоголізму фото 3, ціна - Наркологічна клініка РеСенс

Звертайтеся до нас прямо сьогодні – раніше лікування забезпечить більш надійний результат!

Лікування може зайняти від декількох тижнів до одного місяця. Це залежить від початкового стану пацієнта.

Вартість лікування алкоголізму в клініці «РеСенс» досить демократична і дозволяє вилікуватися людям з різних верств населення. Ми даємо людям можливість повернутися до здорового способу життя!

Залежність від алкоголю спостерігається не лише у дорослих чоловіків. На жаль, вона не рідкісна серед жінок і підлітків, і такий вид залежності ще важчий в терапії.

Підлітковий організм не здатний протистояти згубному впливу алкоголю, так як його формування не закінчилося. Навіть слабоалкогольні напої, такі як пиво або коктейлі, які так люблять пити підлітки, справляють сильне дію на юний організм і викликають залежність. В результаті зловживань погіршується пам’ять, координація, розвивається агресивність і егоїзм. Залежність у підлітків формується набагато швидше, ніж в старшому віці.

У жінок спостерігається схожа ситуація – в організмі жінки алкоголь розщеплюється гірше, тому залежність розвивається швидше, а лікування виявляється більш складним.

Згідно зі статистикою, представниці прекрасної статі часто «топлять горе» в чарці на самоті, а значить – помітити тривожні сигнали і початок залежності для оточуючих набагато складніше.

Алкогольна залежність може сформуватися не тільки при вживанні горілки або вина. Пивний алкоголізм поширений чи не більше, ніж інші види. Адже випити пляшку пивка для багатьох – абсолютно невинне заняття, і вони віддаються йому практично кожен день. Однак, залежність від пива може сформуватися менше, ніж через рік – уже через шість місяців щоденного зловживання. Людині хочеться збільшити кількість випитого пива, і в результаті він весь час перебуває в п’яному стані. Якщо ви помітили такий стан у кого-то з близьких – час бити на сполох!

У клініці «РеСенс» ви зможете пройти анонімне лікування, що базується на унікальних новаторських методиках.

Індивідуальний підхід до пацієнтів і випробувані багато разів методи гарантують швидке одужання від залежності.

Пам’ятайте, що лікування допоможе вам повернутися до повноцінного життя! А кваліфіковані фахівці клініки «РеСенс» зроблять все, щоб лікування було успішним.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q