Статистичні дані говорять про те, що за рівнем алкоголізму Україна посідає п’яте місце в світі. Така неприємна ситуація пояснюється цілою сукупністю чинників, серед яких фігурують і низький рівень життя населення, і війна, і відсутність виразних перспектив для середньостатистичного українця. Важливим є те, що сама культура вживання алкоголю в нашій країні вважає нормою регулярні випивки, що в свою чергу робить анонімне лікування алкоголізму невід’ємню складовою такої культури.
Якщо озирнутися навколо, можна анонімно зауважити, що спиртне присутнє при будь-яких більш-менш значних подіях в житті людини – весілля, похорони, зустрічі старих друзів, корпоративні вечірки, які супроводжуються випивкою. Суспільство не бачить нічого поганого в тому, що людина регулярно напивається – при цьому його починають вважати алкоголіком тільки тоді, коли мова йде про хронічну хворобу.

І саме в цей момент все кардинально змінюється – як тільки навколишні виявляють у людини алкогольну залежність, вони в більшості випадків відвертаються від нього. Це зрозуміло – адже багато хто з нас стикався з алкоголіками і знають, що близьке спілкування з ними часто буває загрожує різного роду неприємностями. Відбувається свого роду парадокс – суспільство, толерантне до алкоголю, є нетерпимим до алкоголіків.

Саме цим пояснюється те, що хворий на алкоголізм часто відмовляється визнавати свою проблему і звертатися за допомогою в клініку. Адже це може спричинити за собою розрив зв’язків зі знайомими, втрату роботи, втрату репутації. Вихід із ситуації простий – неприємностей такого роду можна уникнути, якщо пройти лікування алкоголізму анонімно. Сьогодні практично всі наркологічні клініки практикують анонімне лікування алкоголіків, які хочуть зберегти в таємниці те, що зіткнулися з подібною проблемою.

Анонімне лікування алкоголізму – гарантія збереження репутації

Як правило, лікування алкоголізму анонімно, хочуть пройти пацієнти, які відчувають свою безпорадність перед залежністю, проте зуміли зберегти перед оточуючими видимість зовнішнього благополуччя. Вони зацікавлені зберігати таємницю для того, щоб не втратити те, що мають:

  • Роботу;
  • Сім’ю;
  • Хороші відносини з оточуючими;
  • Ділову репутацію і т.п.

Трапляється так, що допомога потрібна публічним людям, які не хочуть, щоб їх проблема ставала надбанням громадськості. Клініки в цьому випадку йдуть назустріч побажанням пацієнтів і здійснюють анонімне лікування алкоголізму.

Наркологічна клініка «РеСенс» проводить анонімне лікування алкоголіків за допомогою сучасних методик, спрямованих на успішну боротьбу з недугою. Ми гарантуємо не тільки ефективність методів лікування і високу кваліфікацію персоналу, але також зобов’язуємося зберігати лікарську таємницю в усьому, що стосується наших пацієнтів.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q