Алкогольна залежність – серйозне захворювання, лікування якого складається з декількох етапів. Для того щоб терапія дала потрібний результат, необхідно звернутися до професійних наркологів, які після всебічного обстеження складуть курс лікування.
Будь-який професіонал підтвердить, що схильність до вживання спиртного можна умовно розбити на дві складові:

 • Фізична залежність;
 • Психологічна залежність.

На першому етапі важливо зняти симптоми абстинентного синдрому, внаслідок якого у хворого після відмови від прийому алкоголю спостерігаються:

 • Головний біль;
 • Нудота;
 • Блювота;
 • Підвищення артеріального тиску;
 • Почастішання пульсу;
 • Галюцинації;
 • Депресивні стани і т.п.

Зняття фізичної залежності здійснюється за допомогою детоксикації – ряду процедур, призначених для виведення з організму токсинів, які є продуктами розпаду алкоголю, і очищення всіх внутрішніх органів.

Після детоксикації пацієнт відчуває себе відчутно краще, його фізичні страждання припиняються і наступним етапом йде блокування психологічної залежності. Тут застосовуються два основні методи – підшивання і кодування від алкоголізму. Обидва ці способи гарантують однаково ефективне лікування алкоголізму – кодування і підшивання, вибір тут залежить від індивідуальних показань людини.

Для чого потрібне кодування від алкоголю

За даними статистики в УкраїніКодування від алкоголізму фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс близько 30% чоловіків у віці від 25 до 50 років так чи інакше залежні від алкоголю – і з кожним роком їх стає все більше. Це не означає, що вони є хронічними алкоголіками – у багатьох з них спостерігається те, що медики називають психологічною залежністю. При цьому людина не відчуває фізичних страждань, коли не п’є, однак йому постійно хочеться це зробити.

Алкоголік, у якого вдалося зняти симптоми абстинентного синдрому, також не відчуває вже фізичної тяги до вживання спиртного. Однак в його підсвідомості ще живуть спогади про ту ейфорію, яка приходила після першої чарки. Тому робота мозку спрямована на те, щоб повторити приємний досвід і випити знову. Завданням кодування від алкоголю є блокування цієї «неправильної» установки мозку на більш позитивну – вона буде говорити пацієнтові не про задоволення, а про відразу до спиртного.

Як це працює?

Кодування від алкоголізму було розроблено в другій половині двадцятого століття відомим радянським наркологом А.Р. Довженко. Воно полягає у впливі на підсвідомість пацієнта за допомогою спеціальних прийомів психокорекції. Тут використовуються різні види процедур:

 • Психотерапевтичні заходи;
 • Гіпноз;
 • Медикаментозна підтримка за допомогою спеціальних препаратів.

Кодування на сьогоднішній день є одним з найбільш поширених видів лікування психологічної залежності від алкоголю.

Наркологічна клініка «РеСенс» пропонує найефективніші методи лікування алкоголізму – кодування входить в їх число. Висока кваліфікація наших лікарів, сучасні методики та обладнання дозволяють говорити про високу ефективність нашого лікування. Почніть нове життя – ми вам в цьому допоможемо!

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q