Дуже часто людина, що визнає свою алкогольну залежність, відмовляється звертатися за допомогою до професійних медиків. Це може бути викликано різними причинами, серед яких часто зустрічаються боязнь втрати репутації, фінансові проблеми, страх перед офіційною медициною. Такі хворі, як правило, заявляють, що будуть лікуватися самі в домашніх умовах за допомогою традиційних народних методів.

Лікування від алкоголізму народними засобами – що це?

Сьогодні в інтернеті і бульварнійї літературі можна знайти безліч рецептів, яким приписуються чудодійні властивості. Народне лікування від алкоголізму полягає в тому, щоб кожен день пити трав’яні відвари та чаї зі спеціальних зборів – вони нібито блокують тягу до спиртного.

Деякі з рецептів дійсно використовувалися колись в народному лікуванні алкоголізму – такі відвари містять токсини, які викликали у пацієнта блювоту і нездужання. Цілителі запевняють, що це призводить до того, що у хворого з’являється відраза до спиртних напоїв.

Наскільки це ефективно?

Важливо усвідомлювати, що Лікування алкоголізму народними засобами фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенсалкоголізм є важким захворюванням – в його лікуванні може допомогти тільки професійна терапія, призначена лікарем наркологом. Вона складається з кількох етапів, які є обов’язковими для досягнення позитивного результату.

Лікування від алкоголізму народними засобами не тільки неефективно, але й небезпечно – прийом саморобних препаратів, приготованих по сумнівним рецептами, може завдати непоправної шкоди організму. Від впливу токсинів можуть постраждати печінка, нирки, серце – це може стати причиною інвалідності та навіть летального результату.

Крім того, відмова від спиртного може супроводжуватися низкою стресових станів для організму хворого. Тому дуже важливо, щоб кожна процедура здійснювалася під наглядом лікаря в клініці, де є в наявності все необхідне обладнання.

Наркологічна клініка «РеСенс» пропонує професійне лікування алкоголізму за допомогою сучасних методик під наглядом висококваліфікованих лікарів. Не витрачайте свій час на безуспішні і небезпечні для здоров’я експерименти з самолікуванням – професіоналізм медиків гарантує ваше успішне лікування і відсутність неприємних наслідків для організму.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q