Багато людей вважають, що часте вживання пива не викликає серйозної залежності і не шкодить організму так, як міцні напої. Ця думка абсолютно невірна. Людина, регулярно п’є велику кількість пива, в кінцевому підсумку приходить до пивного алкоголізму, який в свою чергу призводить до тяжких наслідків для здоров’я.

Про пивний алкоголізм

Пивний алкоголізм розвивається
Лікування пивного алкоголізму фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенсзначно повільніше, ніж горілчаний, проте є не менш, а часом і більш страшною хворобою. На то є ряд причин:

  • Через повільне розвитку хвороби, зміни в житті людини настають непомітно для нього і оточуючих;
  • Чим слабкіший алкогольний напій, що викликав залежність, тим більше токсинів залишається в організмі і тим складніше вивести хворого із запою;
  • У багатьох випадках, після появи залежності, люди переходять на більш міцний алкоголь, після чого хвороба розвивається набагато швидше.

Таким чином, наслідки пивного алкоголізму вкрай плачевні. У хворих досить швидко розвиваються пошкодження внутрішніх органів, особливо печінки. Головною проблемою є те, що залежність від пива не так помітна і не так працюється суспільством, як інші види алкоголізму. Для чоловіка вважається цілком нормальним випити пляшку пива після важкого робочого дня – просто щоб розслабитися. Ніхто не замислюється про те, що результатом такого систематичного розслаблення є пивний алкоголізм, лікування якого – складне завдання, що вимагає багато часу.

Пивний алкоголізм має певні ознаки. Якщо ви помітите подібні симптоми у себе або у кого-то з близьких, слід замислитися над тим, щоб звернутися до лікаря. Ось їх список:

  • Вживання пива щодня в кількостях більше одного літра;
  • Проблеми з потенцією у чоловіків;
  • Пивний живіт;
  • Регулярне пиття пива зранку, з метою похмелитися.

Лікування пивного алкоголізму

Як і у випадку з іншими формами алкоголізму, лікування в даному випадку включає в себе діагностику, відновлення пошкоджених органів, очищення організму і психотерапію. Однак позбутися від тяги до пива значно складніше, ніж від тяги до інших алкогольних напоїв. Крім того, коли мова йде про таке захворювання, як пивний алкоголізм, наслідки можуть бути вкрай неприємними. Крім усього іншого, існує ймовірність, що хворий більше ніколи не зможе нормально вживати спиртне.

Однак якщо людина сама звернеться  за лікуванням на ранніх термінах, то все можна буде швидко виправити і повернути його до нормального стану.

Куди звернутися

Якщо ви помічаєте за собою або за кимось із своїх родичів або друзів хворобливу пристрасть до пива і неможливість від нього відмовитися, зверніться в наркологічну клініку «РеСенс». У нас працюють найкращі професіонали і використовуються самі передові методики лікування. Ми готові зробити все, щоб допомогти пацієнту позбутися хвороби і повернутися до нормального, повноцінного життя.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q