Залежність від алкоголю – вкрай неприємна річ, особливо, коли це стосується жінок. Це захворювання може дуже швидко зруйнувати сім’ю і завдати непоправної шкоди дітям. Тому людей, які стикаються з цим явищем, серйозно хвилює питання – як вилікувати жіночий алкоголізм. Перший крок в такій ситуації очевидний – слід звернутися за допомогою до лікаря.

Міфи про жіночий алкоголізм

Як і багато хвороб, жіночий
Лікування жіночого алкоголізму фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенсалкоголізм породив безліч міфів. Наприклад, вважається, що дорогий і якісний алкоголь не призводить до плачевних наслідків, і його вживання нешкідливо.

Однак це не так. Симптомом алкоголізму є систематичність і потреба у вживанні. Тип напою не має ніякого значення, неважливо – коли ви п’єте ви портвейн в пакетах, або французький коньяк.

Також існує думка, що краще пити рідко і багато, ніж по чуть-чуть кожен день. Однак лікарі вважають, що випити велику дозу спиртного одномоментно набагато шкідливіше, ніж вживати часто і потроху. Умовно безпечною дозою алкоголю для жінок вважається два келиха дев’ятивідсоткового вина, або літр пива в день.

Ще один поширений міф полягає в тому, що жіночий алкоголізм – явище рідкісне. На жаль, це не так. Жінок-алкоголіків не менш ніж чоловіків. Однак жінки приховують це. Жінка, яка п`є зазвичай соромиться цього, і тому може проявляти в повсякденному житті навіть більше уваги і турботи по відношенню до близьких, ніж раніше. Вона буде намагатися приховати проблему, перебиваючи запах духами, ховаючи пляшки в затишних місцях.

Однак найнебезпечніший міф говорить про те, що жіночий алкоголізм невиліковний. Людина, яка вірить в це, ніколи не піде лікуватися сам і не спробує допомогти близьким. Але ж звернутися до лікаря слід якомога швидше, при перших ознаках появи залежності.

Слід пам’ятати, що у жінок непереборна залежність починається набагато раніше, ніж у чоловіків – приблизно через рік регулярного вживання. А ті, хто не робить жодних кроків, вірячи в те, що жіночий алкоголізм – явище невиліковне, дозволяють спиртному  і далі руйнівно впливати на організм. Пам’ятайте, що думка про те, що жіночий алкоголізм не лікується – лише міф. Більшість хворих можна повернути до тверезого способу життя і позбавити від потреби в спиртному.

Лікування жіночого алкоголізму

У кожного випадку жіночого алкоголізму є свої унікальні причини і особливості. Крім того, у цієї хвороби є різні стадії. Вилікувати її тим легше, ніж раніше хвора звернеться за допомогою. Коли залежність вже стала хронічною, ви не зможете допомогти хворій простими порадами і розмовами – їй потрібне лікування у професіоналів. У клініках зараз проводять комплексне лікування, в яке входять:

  • Діагностика, під час якої з’ясовується, наскільки сильно вражений організм;
  • Очищення організму від токсинів;
  • Лікування пошкоджених органів;
  • Робота з психотерапевтом, спрямована на придушення прагнення до алкогольного сп’яніння;
  • Психотерапія, спрямована на усунення зовнішніх і внутрішніх конфліктів, причиною яких став алкоголізм;
  • Робота з близькими пацієнта, метою якої є допомогти їм створити сприятливі умови для її одужання.

Якщо пацієнт дійсно хоче позбутися згубної звички, близькі люди підтримують її в домашньому оточенні, а лікарі докладають усіх зусиль щоб їй допомогти, то лікування жіночого алкоголізму цілком можливо. Якщо ви помічаєте за собою або кимось із близьких нездорову пристрасть до спиртних напоїв, не зволікайте, зверніться за допомогою до наркологічної клініки «РеСенс». Ми допоможемо вилікуватися в найкоротші терміни.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q