Алкогольна залежність, як і будь-яке Медикаментозне лікування алкоголізму фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенсінше важке захворювання, вимагає професійного підходу до лікування. Тому для успішного вирішення проблеми людині потрібна кваліфікована допомога лікарів – після перетину певної межі будь самолікування може виявитися просто небезпечним, тому слід звернути увагу на спеціалізоване медикаментозне лікування алкоголізму.
Сьогодні є велика кількість ефективних методів, які можуть зупинити алкоголізм – лікування, препарати, методики вибираються так, щоб максимально відповідати всім індивідуальними показаннями пацієнта.

Очевидно, що алкогольна залежність має кілька різних стадій – від посиленої тяги до спиртного до хронічної хвороби, що вимагає серйозної і тривалої терапії.

На ранніх етапах за умови, що хворий налаштований позбутися згубної звички, можна обійтися безмедикаментозним лікуванням. Це заняття з психологом, робота в малих групах, різні види гіпнозу і т.п. Якщо ж мова йде вже про серйозну залежність, важливо розуміти, що часте вживання алкогольних напоїв викликає в організмі людини зміни, з якими не впоратися без застосування медикаментів. Алкоголь, викликаючи звикання, стає частиною метаболізму, і організму необхідно допомогти повернутися до нормальних режимів функціонування – для цього застосовуються лікарські засоби і спеціальні методики.

Будь-яка серйозна наркологічна клініка практикує медикаментозне лікування алкоголізму – Київ, Львів, Харків та інші міста України мають безліч подібних установ.

Препарати для лікування алкоголізму

У сьогоднішній медицині використовується безліч різноманітних медикаментів, за допомогою яких здійснюється лікування алкоголізму – таблетки, препарати для підшкірних і внутрішньовенних ін’єкцій, а також повільнорозчинні речовини, які вшивають під шкіру.

Умовно препарати для лікування алкоголізму можна розділити на три основні групи:

  • Для зняття симптомів абстинентного синдрому;
  • Для блокування тяги до вживання алкоголю;
  • Для формування непереносимості алкоголю і відрази до нього.

Очевидно, що алкоголізм лікують препаратами першої групи тоді, коли необхідно зняти фізичні страждання, які є результатом відмови від вживання спиртного. Їх дія полягає в очищенні організму від токсинів, що виробляються в результаті розпаду алкоголю в організмі. Цей етап є першим в тривалому процесі позбавлення від алкогольної залежності.

Друга група медикаментів найбільш ефективна – адже вона працює з самою першопричиною, а не з її наслідками. Практика показує дуже гарні результати у способів терапії, що використовують цю групу ліків.

Третя група препаратів застосовується в комплексі з одним із двох способів психокорекції, які існують в медицині – з кодуванням або підшиванням. При цьому у пацієнта старі спогади про алкогольну ейфорію замінюються новими враженнями про те, що спиртне викликає огиду або навіть біль.

Високоефективне медикаментозне лікування алкоголізму пропонує клініка «РеСенс» (Київ). У нас ви можете розраховувати на високоефективні сучасні методики, високу кваліфікацію персоналу і медикаменти, які гарантують успішне лікування алкоголізму – таблетки, препарати для ін’єкцій і т.п. З нашою допомогою ви навчитеся радіти життю, не вдаючись до допомоги алкоголю!

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q