Алкогольна залежність відноситься до того типу захворювань, які дуже важко піддаються лікуванню. Це обумовлено багатьма факторами, серед яких на першому місці знаходиться відношення самого хворого до своєї проблеми.

Стадії розвитку алкогольної залежності

Алкоголізм не настає відразу – він приходить поступово і оволодіваєМетоди лікування алкоголізму фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс людиною непомітно. Тут лікарі розрізняють наступні стадії:

  • Спочатку питуща людина завжди вважає, що ситуація під контролем і він в будь-який момент може перестати пити. Це букетно-цукерковий період відносин зі спиртним – воно надає бадьорості, служить відмінним засобом комунікації, дозволяє відволіктися від повсякденних тривог і турбот.
  • Коли організм звикає до регулярних доз етанолу і настає залежність, алкоголік відчуває деяку тривогу, але не вважає за потрібне просити про допомогу. Він намагається впоратися з проблемою своїми силами в домашніх умовах, пробує народні методи і засоби, експериментує зі зменшенням дози випитого. Навіть якщо в результаті застосування цієї методики лікування алкоголізму вдається відмовитися від вживання спиртного, залишається тяга до нього – психологічна залежність.
  • Бачачи свої невдачі в боротьбі із згубною звичкою, людина часто махає на себе рукою і залишає всі спроби вирватися з її мереж – тут вже можна говорити про хронічний алкоголізм. Відбувається отруєння всіх органів токсинами, відмовляє печінка, здають нирки, все частіше виявляються проблеми з серцем і артеріальним тиском. У той же час приходять складності психіатричного плану – галюцинації, марення, психози і т.д.

Способи лікування алкоголізму завжди вибирають виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта і в залежності від того, на якій стадії він звернувся за допомогою.

Методи лікування алкоголізму

Сучасні методи лікування алкоголізму будуються на одній схеміМетоди лікування алкоголізму фото 2, ціна - Наркологічна клініка РеСенс – в залежності від особливостей терапії окремі її пункти можуть просто по-різному виглядати.

Для початку слід сказати, що будь-які методи лікування алкоголізму, які сьогодні існують, є дієвими лише в тому випадку, коли пацієнт сам налаштований на боротьбу з залежністю. В іншому випадку жодна методика лікування алкоголізму належного ефекту не дасть.

Отже, сучасні способи лікування алкоголізму здійснюються за такою схемою:

  • Детоксикація – це початковий етап, на якому організм очищають від токсинів, які утворилися внаслідок вживання алкоголю. Для цього хворому внутрішньовенно вводять спеціальні препарати, що сприяють очищенню внутрішніх органів. Це період усунення фізичної залежності.
  • Другим етапом йде боротьба з психологічною залежністю – для цього потрібно спогади про приємну алкогольну ейфорію замінити іншою інформацією. На сьогоднішній день медицина найчастіше використовує для цього два методу психокорекції – кодування і підшивання.
  • Далі йде групова терапія – пацієнти в малих групах діляться досвідом боротьби з алкогольною залежністю і вчаться по-новому відчувати себе в навколишньому світі. В цей час йде робота над виробленням нових життєвих принципів і формуванням соціальних навичок.
  • Реабілітаційний період – в цей час пацієнт заново вчиться знаходити радість без допомоги алкоголю, брати на себе відповідальність за своє життя, приймати рішення і працювати над подальшим розвитком.

Наркологічна клініка «РеСенс» використовує найефективніші сучасні методи лікування алкоголізму. Якщо вам потрібна допомога – звертайтеся, ми допоможемо і життя знову знайде сенс.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q