Проблема алкоголізму та наркоманії на сьогоднішній день являетьсяЛікування алкоголізму фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс однією з найактуальніших в Україні – фахівці відзначають, що статистичні дані стають все більш загрозливими. Щорічно в нашій країні на облік стає близько 100 тисяч осіб, які вважають, що у них є проблеми з вживанням спиртного. Статистика реєструє величезну кількість смертей, причиною яких став алкоголь – їх кількість становить від 500 до 800 тисяч на рік.
Алкоголь страшний не тільки тим, що часто стає причиною втрати здоров’я і навіть смерті – він повністю знищує всі соціальні навички. Через нього руйнуються сім’ї, страждають діти залежної людини, часті запої стають причиною звільнення з роботи, що позначається на фінансовому благополуччі алкоголіка і його близьких.

Тому не дивно, що сім’я людини, яка п’є, спостерігаючи, як погіршується його стан, весь час намагається підштовхнути його до рішення звернутися за допомогою до лікарів. Однак алкоголіки часто не визнають своє захворювання і відмовляються від будь-якої медичної допомоги, вважаючи, що контролюють ситуацію. Від родичів таких хворих можна часто почути запитання про те, чи можливо лікування алкоголіків в Києві і взагалі в Україні.

Лікування від алкоголізму примусове чи добровільне – в чому різниця?

Будь-який нарколог не раз і не два у своєму житті розмовляв про те,Лікування алкоголізму фото 2, ціна - Наркологічна клініка РеСенс наскільки можливе примусове лікування алкоголіків. У багатьох містах України є велика кількість лікувальних клінік, які допомагають в боротьбі з цією страшною недугою, але ще більше людей, які відмовляються туди звертатися.

У наркологічних центрах існує безліч ефективних методів лікування алкогольної залежності, але жоден з них не принесе успіху, якщо не будуть виконані наступні умови:

  • Добровільна згода;
  • Проходження призначеного курсу терапії від початку до кінця;
  • Беззастережне виконання всіх приписів лікарів;
  • Рішучість, терпіння і витримка.

Згода пацієнта в списку необхідних умов стоїть на першому місці. Це говорить про те, що можливо лише добровільне лікування алкоголізму. Це логічно – неможливо вилікувати того, хто вважає себе здоровим.

Що говорить закон про лікування алкоголіків

 

На сьогоднішній день законодавство нашої країни не передбачає можливості примусового лікування від алкогольної залежності, якщо людина не скоїла злочину. Держава дає можливість кожній людині самостійно вирішувати про те, чи варто йому пити чи ні.

Справедливості заради слід зазначити, що в СРСР така можливість існувала – можна було направити п’яницю на примусове лікування в заклад закритого типу. Однак практика показала, що такий підхід практично не дає результатів – через деякий час практично у всіх пацієнтів спостерігалися рецидиви.

Якщо ваш близький потрапив в мережі алкогольної залежності, варто обміркувати більш правильний підхід – в Києві є наркологічна клініка «РеСенс», куди ви можете звернутися зі своєю проблемою. Професійні психологи проведуть з хворим ряд бесід і постараються переконати його в необхідності професійного лікування – це буде набагато ефективніше будь-яких примусових заходів.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q