Дуже часто людину, яка страждає від алкогольної залежності і прагне позбутися від неї, зупиняють міркування фінансового характеру. І питання про те, скільки коштує лікування від алкоголізму, задаються набагато частіше, ніж питання про ймовірність успішного результату. Це не дивно – статистика про життєвий рівень населення в Україні невтішна, він є одним з найнижчих в світі. Людям часто не вистачає коштів на предмети першої необхідності, і вартість лікування алкоголізму дуже складно, а часом і неможливо втиснути в мізерний сімейний бюджет.

Скільки коштує лікування від алкоголізму

Очевидно, що послуги наркологічнихВартість лікування алкоголізму фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс центрів і клінік є платними.Це пояснюється тим, що лікування алкоголізму і наркоманії – важкий і трудомісткий процес, що вимагає не тільки самовідданої роботи лікарів, а й спеціального устаткування, а також сучасних препаратів.

У медичних установах, що здійснюють лікування алкоголізму, Київ ціни пропонує різні – тут багато що залежить від цінової політики, від умов проживання, від кваліфікації персоналу і т.д. Однак навіть в певній клініці вартість лікування алкоголізму для двох різних пацієнтів може суттєво відрізнятися.

Ціна послуг зазвичай формується в залежності від наступних факторів:

  • Стан хворого – чим більше запущено захворювання, тим дорожче обійдеться зцілення;
  • Вік;
  • Методика лікування – вона залежить від результатів попереднього обстеження. Від того, який метод буде більш ефективним в даному випадку, залежить набір медикаментів і процедур, які відчутно впливають на фінансові витрати;
  • Загальна тривалість курсу і кількість етапів – чим довше пацієнт перебуває в клініці, тим дорожче обходиться його зміст. Крім того, кожен етап – додаткові витрати. Якщо лікар бачить необхідність працювати з психологічною залежністю – знадобиться кодування або підшивання. Якщо хворий потребує тривалої реабілітації, це спричинить нові фінансові витрати;
  • Умови проживання – від рівня комфорту також залежить загальна вартість лікування.

Не варто економити на здоров’ї

Незважаючи на те, що лікування алкоголізму в Києві коштує недешево і ціни в будь-якому випадку високі, не варто відмовлятися від допомоги лікарів в цьому питанні. Самостійне переривання запою і самолікування можуть загрожувати життю та здоров’ю хворого – в період позбавлення від алкоголізму необхідно постійно перебувати під наглядом професіоналів. Організм може не впоратися зі стресом, викликаним відмовою від спиртного і в такому випадку поряд потрібен нарколог, який зуміє допомогти.

Для того, щоб усунути проблему на більш глибокому рівні, потрібні спеціальні методи психокорекції – кодування або підшивання. Без них алкоголік буде знову і знову повертатися до кола своїх згубних звичок.

Тому незалежно від того, скільки коштує лікування від алкоголізму, обов’язково звертайтеся в клініку. Це ваша інвестиція в щасливе майбутнє, без якої будь-які спроби заощадити є просто безглуздими.

Наркологічний центр «РеСенс» готовий допомогти всім, хто прагне позбутися тяги до спиртного – почніть нове життя прямо зараз!

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q