Медицина категорично визначає алкогольну залежність якЯк вилікувати алкоголізм фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс серйозне захворювання, тому лікування алкоголізму вимагає кваліфікованого підходу в наркологічному центрі або клініці. В процесі неконтрольованого регулярного вживання спиртних напоїв організм людини перебудовується, етанол стає частиною метаболізму і будь-який перебій з його надходженням в організм загрожує сильними фізичними стражданнями, які можуть стати причиною летального результату.  Тому будь-яка спроба кинути пити самостійно обертається цілим рядом дуже неприємних наслідків:

 • Сильні головні болі;
 • Нудота і блювання;
 • Запаморочення;
 • Порушення координації;
 • Судоми;
 • Почастішання пульсу;
 • Підвищення артеріального тиску.

Жертвами цієї хвороби можуть стати не тільки чоловіки, але і жінки. Статистичні дані говорять про те, що три відсотки жінок в нашій країні страждають від цієї згубної звички. Тому сьогодні одним з найважливіших є питання про те, як вилікувати алкоголізм і як перешкодити його поширенню.

Чи можна вилікувати алкоголізм

Перш ніж говорити про те, як лікувати алкоголіка, варто розглянути причини виникнення цієї хвороби. У наш час прийнято вважати, що алкоголізм є проблемою соціальною – це говорить про те, що так широко поширений через те, що наше суспільство нездорове. Можна виділити кілька основних причин, які сприяють зростанню кількості алкоголіків:

 • Складна політична обстановка в країні;
 • Низький рівень життя;
 • Соціальна незахищеність і зубожіння населення;
 • Слабкість і неефективність інституту сім’ї;
 • Відсутність підтримки – часто людина залишається один на один зі своїми труднощами і йому не відомо як з ними впоратися;
 • Зростання безробіття і туманне майбутнє.

Зважаючи на всі ці фактори або деякі з них, людина відчуває себеЯк вилікувати алкоголізм фото 2, ціна - Наркологічна клініка РеСенс слабкою, вразливою і, не знаходячи підтримки в близьких, шукає її в спиртному. Цей  засіб спочатку здається дуже дієвим – проте, через деякий час, коли це стає проблемою, дружина починає думати про те, як вилікувати чоловіка від алкоголізму. І добре, якщо є дружина або родичі, які шукають, як вилікувати алкоголіка – набагато страшніше, якщо про це нікому подбати.

Сьогодні лікарі багато знають про те, як вилікувати алкоголізм – існує велика кількість способів і засобів, які діють досить ефективно. Тому на питання про те, чи можна вилікувати алкоголіка, відповідь буде однозначною – не тільки можна, а й треба.

Як вилікувати алкоголіка – міфи і реальність

Навколо боротьби з алкогольною залежністю існує величезна кількість міфів – деякі з них придумують самі хворі. Очевидно, що не кожен готовий сам з’явитися в клініку і попросити допомоги – тут у багатьох виникають труднощі. Тому люди починають цікавитися, чи можна вилікувати алкоголіка народними методами.

Сумнівні видавництва продають брошури, де розповідається про те, як вилікувати чоловіка від алкоголізму за допомогою заговорів і чудодійних засобів, підсипаючи йому їх в їжу. Статті, написані некомпетентними «лікарями» пояснюють, як вилікуватися від алкоголізму в домашніх умовах за допомогою грибів і трав’яних зборів. Важливо розуміти – все це принесе більше шкоди, ніж користі, відомі випадки, коли подібне «лікування» призводило до вельми сумних результатів.

Алкоголізм – НЕ нежить, він не проходить сам по собі і самолікування тут не допоможе. Це страшна хвороба, боротьба з якою вимагає професійної підготовки, знань, досвіду, медикаментів і спеціального устаткування. Тому перед тим, як вилікувати алкоголіка, потрібно отримати його згоду на допомогу лікарів. Добровільне бажання лікуватися і курс грамотно призначеної терапії – це два перших і необхідних умови успішного лікування.

Правильний підхід

Є лише один правильний підхід до того, як вилікуватися від алкоголізму – залишити роздуми про те, чи можна вилікувати алкоголізм вдома, і звернутися до медиків. Лише професійна терапія, постійне спостереження нарколога і бажання вилікуватися допоможуть побороти страшну хворобу.

Наркологічна клініка «РеСенс» пропонує допомогу кваліфікованих медиків у вирішенні проблем, пов’язаних з алкогольною залежністю. Якщо мова йде про вашу близьку людину, яка навідріз відмовляється від лікування, ви можете викликати додому наших психологів. Вони проведуть з ним ряд бесід і зуміють переконати в тому, що в тверезому житті людина може бути набагато щасливішою, ніж в безодні згубної звички.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q