Лікування ігроманії фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс
Багато зарубіжних аналітиків вже давно для себе визначили деякий взаємозв’язок між залежністю, яка виникає у людини від азартних ігор і вживання алкоголю. Адже давним-давно ясно, що більшість азартних гравців зловживають алкоголем і, навпаки, страждають від алкоголізму найчастіше мають хворобливу пристрасть до азартних ігор. Є теорії, щодо яких, обидва цих захворювання мають схожу  симптоматику. Наприклад: втрата контролю в поведінці, підвищена схильність до суїциду, повна захопленість справою і т.д.

Також встановлено, що ступінь алкогольного сп’яніння безпосередньо впливає на ступінь ризику в перебігу гри, тобто на підпитку гравці набагато частіше йдуть на ризик і значно довше грають. Гравці, які знаходяться на гребені виграшу, випивають частіше і більше. Однак буває і так, що людина перестав зловживати алкоголем, згодом втягується в пристрасті азартними іграми, тим самим, одна згубна залежність замінюється іншою. Багато людей, які не піддаються ігроманії, вважають азартні ігри своєрідною розвагою і, граючи, готові розлучитися з незначною сумою грошей.

Вони, найчастіше, попередньо для себе встановлюють грошовий ліміт, з яким готові розлучитися в рамках даної гри і ніколи не перевищують його. Імовірність отримання більш високого виграшу не стимулює здорової людини втрачати розум і тринькати свої фінансові кошти, прагнучи до малоймовірної перемоги.  Що ж стосується хворих, то у порядку 2-3% залежних від ігроманії немає лімітів. Почавши грати, вони самостійно не можуть сказати собі “СТОП” до тих пір, поки в гаманці нічого не залишиться.

СКАЖИ 'СТОП' ІГРОВІЙ ЗАЛЕЖНОСТІ!

Лікування ігроманії фото 2, ціна - Наркологічна клініка РеСенс

 

Симптоматика захворювання

Основні ознаки того, що людина страждає від ігрової залежності:

 • Всі думки людини, так чи інакше, зв’язуються з грою. Як правило, вони зводяться до обговорення минулих і вибудовування стратегій для нових ігор, аналіз можливостей пошуку фінансових коштів для наступної гри.
 • Нездорове відчуття внутрішнього збудження підштовхує його до нескінченного підвищення лімітів і ставок.
 • Багаторазові спроби закінчити гру невдалі.
 • У разі обмеження ігрової діяльності у залежного виникає роздратування.
 • Нав’язливі думки, що стосуються того, що цілком можна відігратися і повернути свої гроші.
 • Приховування реальних розмірів програної суми від рідних і близьких, таємне відвідування гральних закладів.
 • Спроби видобутку грошей для гри за допомогою підробки, брехні, крадіжок, шахрайства та іншого.
 • Порушення контакту з близькими людьми, втрата місця роботи або навчання, втрата сім’ї, деградація кар’єрного зростання, розрив багатьох дружніх відносин в результаті ігрової залежності.

Стадії ігрової залежності

Бувають такі стадії ігрової залежності:

 1. Стадія виграшу: чоловік збуджується від думки про можливість легкої наживи. Він думає, що удача супроводжує йому, і гроші проллються на нього дощем.
 2. Стадія програшу: у гравця виникає нав’язливий стан, коли він хоче повернути програш за допомогою вдалої гри. Зате інші варіанти повернення грошей навіть не розглядаються.
 3. Стадія відчаю: залежний «обростає» величезними боргами і відповідно це призводить його до відчаю.

Специфіка лікування

Лікування ігроманії фото 3, ціна - Наркологічна клініка РеСенс

В цій ситуації вкрай важливим є своєчасне звернення до досвідчених фахівців, які дійсно серйозно займаються профілактикою і лікуванням хворих, які страждають від ігроманії. У даній ситуації дуже важливо не затягувати з походом до фахівця, адже чим швидше будуть виявлені перші симптоми захворювання, тим вище будуть результати лікування.

Важливо! Не варто недооцінювати ступінь небезпеки від ігрової залежності. З цієї серйозної, підступною проблемою практично неможливо впоратися самостійно, тому як ефективне лікування можуть гарантувати тільки найдосвідченіші професіонали.

У клініці «РеСенс» лікування ігроманії проводять професійні та досвідчені медичні працівники. Таким чином, пацієнт, що проходить курс лікування від ігроманії в нашому центрі може в рекордно короткі терміни позбавитися від згубної звички. Проходячи лікування від ігроманії в Києві в клініці «РеСенс», наші пацієнти отримують реальну можливість розпочати нове життя! Дієві психологічні методи лікування. Консультація і допомога психолога. Високопрофесійна методологія і прийнятні ціни. Звертайтеся!

ОТРИМАЙТЕ ДОПОМОГУ СПЕЦІАЛІСТА

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q