Харчова залежність – це єдине,

що я намагаюся контролювати

Лікування харчової залежності фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс

Проблема порушення харчової поведінки – одна з найактуальніших, але не яскраво демонстраційних залежностей людини. Кожен скаже, що надмірне споживання алкоголю – «це погано», вживання наркотиків – «це жахливо», ігрова залежність – «це якось незрозуміло», а харчова залежність – «невже це проблема?» Але мало хто знає, що саме від харчової залежності, вмирає людей більше, ніж від наркотичної та алкогольної разом узятих. Я згадую випадок, коли батьки пацієнтки з нервовою анорексією звернулися за допомогою лише тільки тоді, коли вона не змогла вже вставати з ліжка при зрості 164 сантиметри і з вагою 24 кілограми, зі словами: «з нашою дочкою щось не так, може у неї депресія? »Їм дуже важко було прийняти те, що їх неуважність, безтурботність, холодність привела їх дитини до такої сумної, смертельної хвороби. Батьки, звертаюся насамперед до вас, зверніть увагу на своїх дітей, на їх вагу, їх психоемоційний стан !!! Можливо у вас є шанс врятувати вашу дитину від смерті !!!

ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ

Які ж види порушення харчової поведінки бувають і що в цьому поганого? Перш за все це – нервова анорексія, нервова булемія, патологічне ожиріння! Розвиток даних розладів має довгий і дуже різноманітний  перебіг. Людина приділяючи увагу до свого тіла, формуючи його, помічаючи  недоліки, придумуючи ідеальний образ себе, а особливо при частому зверненні інших значущих і незначущих людей, починає втрачати зв’язок з навколишнім світом. І тоді тіло стає його світом, його оточуючим світом. У свою чергу, відносини, почуття, емоції, переживання спрямовуються не до зовнішніх чинників, людям, а безпосередньо на самого себе, на своє тіло. Поступово ідеї, думки. Фантазії про свої недоліки, недоліки свого тіла набувають межу нав’язливості. З кожним днем ​​такі люди занурюються все глибше і глибше в світ обсесій і компульсії (нав’язливих думок і дій). Таке перевтілення значимо впливає на розвиток міжособистісних відносин, як мінімум вони стають специфічні, як максимум, вони людина втрачає здатність встановлювати їх. Тому і створюється враження у оточуючих, що ця людина «чудна», «в депресії», «якась заморочена і дивна», що також негативно впливає на розвиток відносин. Наслідки порушень харчової поведінки: нервової анорексії, нервової булемії, патологічного ожиріння – безліч. Це і депресії, психози, обсесивно-компульсивний розлад, шизофренія, аменорея, інвалідність, смерть!

Дуже важливо кожному з нас звертати увагу на людей, які страждають порушенням харчової поведінки. Вони не безнадійні і їм можна допомогти, і насправді їм дуже потрібна наша допомога, тільки вони розівчилися її просити !!!

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q