Булімія – це захворювання, в корені якого лежить bulimijaнервово-психічний розлад, який складається в неконтрольованому прийомі їжі і нав’язливих фобіях, пов’язаних з переїданням і зайвою вагою. При цьому напади обжерливості у хворого перемежовуються страхом набрати зайву вагу – для того, щоб цього уникнути, людина викликає у себе штучні напади блювоти, морить себе голодом або сідає на дієту.

Ця хвороба, на відміну від анорексії, може протікати непомітно для оточуючих – булеміки часто мають нормальну масу тіла і зовні нічим не виділяються. Однак ця проблема є значимою для сучасного суспільства, тому не можна її недооцінювати, сьогодні є безліч клінік, де пацієнти проходять лікування від булімії – Київ та інші міста України з кожним роком вирішують це питання все ефективніше.

Сучасна медицина намагається відповісти на питання про те, як боротися з булімією, чим лікувати булімію, які препарати для лікування булімії потрібні сьогодні. При цьому лікарі одностайні в тому, що людям, які страждають на цю хворобу, не варто думати про те, як перемогти булімію самостійно – лікування булімії вдома практично завжди приречене на невдачу. З огляду на те, наскільки складним і небезпечним захворюванням є булімія, самолікування просто небезпечно для життя.

Причини виникнення булімії

Перед розмовою про те, як впоратися з булімією, давайте розберемося в причинах, які можуть її викликати. Фахівці стверджують, що булімію можуть спровокувати два види причин:

  • Фізіологічні – гормональні розлади, проблеми з корою головного мозку, метаболічні порушення і т.п .;
  • Психологічні – страхи, фобії, нервові розлади, психічна пригніченість, депресії, завищені вимоги до себе і т.п.

Лікарі, що працюють в даній сфері, стверджують, що частіше зустрічається нервова булімія – лікування її потребує комплексного підходу, де медикаментозне лікування булімії поєднується з психотерапією. Безумовно, така методика абсолютно непридатна в домашніх умовах – це є підтвердженням того, що самолікування позитивного результату не дасть.

Перед тим, як лікувати нервову булімію, необхідно виявити
bulimiaфактори, які спровокували поведінку, що стало причиною хвороби. Дуже часто пусковим моментом можуть ставати неприємності в житті людини або боязнь не виправдати чиїсь очікування. Переїдання в такому випадку виступає засобом, що дозволяє відволіктися від негативу, «заїсти його».

При вживанні їжі в мозку виробляються ендорфіни – гормони задоволення. Через якийсь час людина починає відчувати постійне відчуття голоду. Однак наслідком неконтрольованого прийому їжі стає збільшення ваги – спроби впоратися з цією проблемою призводять до захоплення харчовими дієтами і спробами позбутися від з’їденої їжі за допомогою проносних або штучної блювоти.

Медики стверджують, що до таких видів залежності, як наркоманія чи алкоголізм, може бути зарахована і булімія – тому її лікування самостійно неможливо, хворому потрібна професійна терапія. Замість питань про те, як вилікувати булімію самостійно, слід звернутися в клініку, де знають, як боротися з булімією. Лікар проводить обстеження і призначає пацієнтові курс лікування, в який входить прийом антидепресантів та інших препаратів, а також допомога психотерапевта.

Як вилікувати булімію

При появі перших симптомів цього захворювання не слід думати, як вилікувати булімію самостійно – зверніться до медиків, які знають, як лікувати нервову булімію. Лікарі, областю спеціалізації яких є булімія, попереджають, що самолікування небезпечно. Тому не звертайте увагу на книги і сайти з заголовками «Як перемогти булімію самостійно» – лікування булімії будинку може привести до тяжких наслідків. Відомий не один смертний випадок, причиною якого стала булімія і її лікування самостійно.

Професійне лікування від булімії пропонує клініка «РеСенс» (М.Київ). Тут працюють кваліфіковані фахівці, які знають, як впоратися з булімією, є необхідне обладнання і препарати для лікування булімії. Лікування харчової залежності має проходити під найсуворішим контролем фахівців.

Після докладного обстеження лікар розповість, як позбутися від булімії – він прийме рішення, ніж лікувати булімія і з якими видами психотерапії комбінувати медикаментозне лікування булімії. При діагнозі «нервова булімія» лікування і зцілення в ваших руках, але для цього потрібна допомога фахівців.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q