Булімія – це захворювання, в корені якого лежить Лікування булімії фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенснервово-психічний розлад, який складається в неконтрольованому прийомі їжі і нав’язливих фобіях, пов’язаних з переїданням і зайвою вагою. При цьому напади обжерливості у хворого перемежовуються страхом набрати зайву вагу – для того, щоб цього уникнути, людина викликає у себе штучні напади блювоти, морить себе голодом або сідає на дієту.
Ця хвороба, на відміну від анорексії, може протікати непомітно для оточуючих – булеміки часто мають нормальну масу тіла і зовні нічим не виділяються. Однак ця проблема є значимою для сучасного суспільства, тому не можна її недооцінювати, сьогодні є безліч клінік, де пацієнти проходять лікування від булімії – Київ та інші міста України з кожним роком вирішують це питання все ефективніше.

Сучасна медицина намагається відповісти на питання про те, як боротися з булімією, чим лікувати булімію, які препарати для лікування булімії потрібні сьогодні. При цьому лікарі одностайні в тому, що людям, які страждають на цю хворобу, не варто думати про те, як перемогти булімію самостійно – лікування булімії вдома практично завжди приречене на невдачу. З огляду на те, наскільки складним і небезпечним захворюванням є булімія, самолікування просто небезпечно для життя.

Причини виникнення булімії

Перед розмовою про те, як впоратися з булімією, давайте розберемося в причинах, які можуть її викликати. Фахівці стверджують, що булімію можуть спровокувати два види причин:

  • Фізіологічні – гормональні розлади, проблеми з корою головного мозку, метаболічні порушення і т.п .;
  • Психологічні – страхи, фобії, нервові розлади, психічна пригніченість, депресії, завищені вимоги до себе і т.п.

Лікарі, що працюють в даній сфері, стверджують, що частіше зустрічається нервова булімія – лікування її потребує комплексного підходу, де медикаментозне лікування булімії поєднується з психотерапією. Безумовно, така методика абсолютно непридатна в домашніх умовах – це є підтвердженням того, що самолікування позитивного результату не дасть.

Перед тим, як лікувати нервову булімію, необхідно виявити
Лікування булімії фото 2, ціна - Наркологічна клініка РеСенсфактори, які спровокували поведінку, що стало причиною хвороби. Дуже часто пусковим моментом можуть ставати неприємності в житті людини або боязнь не виправдати чиїсь очікування. Переїдання в такому випадку виступає засобом, що дозволяє відволіктися від негативу, «заїсти його».

При вживанні їжі в мозку виробляються ендорфіни – гормони задоволення. Через якийсь час людина починає відчувати постійне відчуття голоду. Однак наслідком неконтрольованого прийому їжі стає збільшення ваги – спроби впоратися з цією проблемою призводять до захоплення харчовими дієтами і спробами позбутися від з’їденої їжі за допомогою проносних або штучної блювоти.

Медики стверджують, що до таких видів залежності, як наркоманія чи алкоголізм, може бути зарахована і булімія – тому її лікування самостійно неможливо, хворому потрібна професійна терапія. Замість питань про те, як вилікувати булімію самостійно, слід звернутися в клініку, де знають, як боротися з булімією. Лікар проводить обстеження і призначає пацієнтові курс лікування, в який входить прийом антидепресантів та інших препаратів, а також допомога психотерапевта.

Як вилікувати булімію

При появі перших симптомів цього захворювання не слід думати, як вилікувати булімію самостійно – зверніться до медиків, які знають, як лікувати нервову булімію. Лікарі, областю спеціалізації яких є булімія, попереджають, що самолікування небезпечно. Тому не звертайте увагу на книги і сайти з заголовками «Як перемогти булімію самостійно» – лікування булімії будинку може привести до тяжких наслідків. Відомий не один смертний випадок, причиною якого стала булімія і її лікування самостійно.

Професійне лікування від булімії пропонує клініка «РеСенс» (М.Київ). Тут працюють кваліфіковані фахівці, які знають, як впоратися з булімією, є необхідне обладнання і препарати для лікування булімії. Лікування харчової залежності має проходити під найсуворішим контролем фахівців.

Після докладного обстеження лікар розповість, як позбутися від булімії – він прийме рішення, ніж лікувати булімія і з якими видами психотерапії комбінувати медикаментозне лікування булімії. При діагнозі «нервова булімія» лікування і зцілення в ваших руках, але для цього потрібна допомога фахівців.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q