г. Львов
г. Киев

Лікування наркоманії в Києві.

Ви дізналися, що ваш близька людина – наркоман?

Не втрачайте часу, його можна врятувати!

Наркозалежність руйнує тіло і особистість людини дуже швидкими темпами і лікування цієї недуги повинно бути ефективним. Якщо не почати лікування наркозалежності, в організмі відбуваються незворотні зміни і тоді допомогти вже неможливо.

Важливо розуміти, що вилікувати наркомана простим обмеженням доступу до шкідливих речовин не можна. Лікування наркоманів має бути комплексним – необхідна участь професійного фахівця і моральна підтримка близьких людей.

Це досить тривалий процес, але повернення людини до здорового життя коштує витрачених зусиль.

henltflei3k

Чим раніше залежний усвідомлює проблему і звернеться за кваліфікованою допомогою, тим більше шансів на повне одужання. Тому ми пропонуємо і примусове лікування від наркотичної залежності – адже кожен день на рахунку.

Надання допомоги абсолютно анонімне, а ефективні сучасні методи дозволяють домогтися гарних результатів навіть в запущених випадках.

Звертайтеся до нас – і ми підкажемо саму дієву схему лікування від наркоманії!

Ми враховуємо всі фактори – психологічний стан людини, його вік, стадію захворювання, речовини, від яких залежний пацієнт. Для забезпечення найкращих результатів дуже бажано приміщення в стаціонар, де є всі умови для постійного спостереження за станом хворого.

Ефективне лікування наркоманії в Києві відбувається в кілька етапів, що гарантує повне одужання.

Перший етап – це підготовка до реабілітації.

 • Проводяться аналізи і вибирається лікування наркозалежних.
 • Обмежується доступ до наркотиків і знімаються симптоми відмови від речовин (депресії, сплески агресії, безсоння і т. Д.)
 • Проводиться комплексне очищення організму від наслідків прийняття наркотиків.

Другий етап – це реабілітація.

  • Пацієнт отримує психологічну підтримку. За допомогою сучасних методів психотерапії людина усвідомлює причини, які привели до залежності і розуміння, що потрібно змінити, щоб ця ситуація не повторилася.

В кожному місті має бути доступна така послуга, як лікування від наркоманії, Київ в цьому плані дає різні варіанти. Одним з кращих є наркологічна клініка «РеСенс». Тут ми можемо запропонувати будь-якій людині допомогу в реабілітації і відмову від вживання наркотичних речовин.

              У нашій клініці проходить комплексне лікування наркоманів. Спочатку ми визначаємо стан хворого і, виходячи з цього, приймаємо рішення про подальшу терапію. Далі ми використовуємо різні медичні препарати для того, щоб очистити організм пацієнта і придушити фізичну залежність. Ми допомагаємо людині якомога легше пережити ломку. Наступним етапом проводиться психотерапія, яка допомагає остаточно перемогти хворобу, усвідомити, що життя може бути щасливою і без речовин, і придушити психологічну тягу до них.

                   Лікування наркозалежності – складний процес. Це захворювання підступно, і непросто зробити так, щоб людина назавжди відмовився від наркотиків. Іноді це може зайняти багато часу. Але при добровільній допомозі пацієнта, роботі з хорошими фахівцями і використанні максимально ефективних методів, можна позбутися від проблеми менш ніж за рік.

              Важливо усвідомлювати, що лікування наркозалежних є найбільш ефективним на ранніх стадіях хвороби. Реабілітаційний процес в цьому випадку проходить швидше і простіше. Так що, якщо ви помітили за собою, або за кимось із близьких, нездорову пристрасть до наркотиків, як можна швидше звертайтеся до нас. У клініці «РеСенс» вам допоможуть навіть у найскладнішій ситуації.

Для кожного пацієнта ми підбираємо відповідний вид психотерапії:

 • Індивідуальна терапія забезпечує глибоке і ретельне опрацювання психологічних проблем людини.
 • Групова терапія дозволяє пацієнтові навчитися оцінювати свій і чужий досвід, налаштуватися на позитивний лад, повірити в можливість одужання.
 • Тематичні тренінги дають можливість «прорепетирувати» рішення конкретних життєвих проблем, з якими пацієнт може зіткнутися в майбутньому.
 • Програма «12 кроків» забезпечує комплексний підхід лікування наркоманії.

Під час перебування пацієнта в стаціонарі, наші фахівці уважно аналізують стан хворого і вносять необхідні корективи, враховуючи всі психологічні і фізичні показники.

Лікування від наркотиків, яке ми використовуємо, усуває наркозалежність і направлено на поліпшення загального стану пацієнта:

 • Лікарські засоби;
 • Фітотерапія і ароматерапія;
 • Банний комплекс;
 • Масаж;
 • Лікувальна фізкультура і спорт;
 • Формування здатності отримувати позитивні емоції від виконаної роботи;
 • Соціалізація за допомогою різних культурних заходів (майстер-класи, екскурсії, поїздки тощо. )

j76rk_0zxka

Після закінчення лікувальної програми ми продовжуємо підтримувати наших пацієнтів: у них є можливість в будь-який момент відвідати нашу клініку і отримати пораду кваліфікованого спеціаліста або психологічну допомогу.

Ви можете дізнатися скільки коштує лікування від наркозалежності в Києві, звернувшись до нас.

Пам’ятайте, наркоманія лікується, головне – вчасно почати лікування!

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q