Лікування наркоманії в Києві.

Ви дізналися, що ваш близька людина – наркоман?

Не втрачайте часу, його можна врятувати!

Наркозалежність руйнує тіло і особистість людини дуже швидкими темпами і лікування цієї недуги повинно бути ефективним. Якщо не почати лікування наркозалежності, в організмі відбуваються незворотні зміни і тоді допомогти вже неможливо.

Важливо розуміти, що вилікувати наркомана простим обмеженням доступу до шкідливих речовин не можна. Лікування наркоманів має бути комплексним – необхідна участь професійного фахівця і моральна підтримка близьких людей.

Це досить тривалий процес, але повернення людини до здорового життя коштує витрачених зусиль.

Лікування наркоманії фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс

Чим раніше залежний усвідомлює проблему і звернеться за кваліфікованою допомогою, тим більше шансів на повне одужання. Тому ми пропонуємо і примусове лікування від наркотичної залежності – адже кожен день на рахунку.

Надання допомоги абсолютно анонімне, а ефективні сучасні методи дозволяють домогтися гарних результатів навіть в запущених випадках.

Звертайтеся до нас – і ми підкажемо саму дієву схему лікування від наркоманії!

Ми враховуємо всі фактори – психологічний стан людини, його вік, стадію захворювання, речовини, від яких залежний пацієнт. Для забезпечення найкращих результатів дуже бажано приміщення в стаціонар, де є всі умови для постійного спостереження за станом хворого.

Основные принципы программы реабилитации

Гарантия анонимности.

Построение взаимоотношений между персоналом и пациентами на основе компетентности и взаимного уважения.

В случае необходимости пациенту оказывается медикаментозная помощь.

Составление индивидуальной программы реабилитации.

Групповая психотерапия.

Индивидуальные консультации специалистов.

Обучение пациента социальным нормам поведения.

Освоение навыков и методов саморегуляции.

Психологическая поддержка семьи больного.

Программа социальной адаптации после прохождения лечебного курса.

Наркологічна клініка – кращий варіант для позбавлення від залежності. Крім очевидних плюсів, таких як наявність досвідчених фахівців і сучасних лікувальних методик, є ще кілька важливих моментів:

 • По-перше, це цілодобове спостереження за пацієнтом. Воно дозволяє лікарям робити більш повні висновки про стан залежного, в результаті чого їх робота стає більш ефективною.
 • По-друге, коли людина проходить лікування не одна, а в колективі, то виникає соціальний вплив, який допомагає  сприймати одужання як загальну цінність і прагнути до нього.

Таким чином, наркологічний центр пропонує всі можливі умови, які можуть посприяти відновленню людини, яка страждає від нездорової пристрасті до алкоголю або наркотиків.

Наша реабілітаційна клініка для наркоманів і алкоголіків «РеСенс» розташована недалеко від Києва. Тут ми пропонуємо програми лікування для людей, що зіткнулися з залежністю. Наш метод дозволяє людині якомога швидше позбутися від хвороби і повернутися до нормального життя. Він складається з декількох частин, кожна з яких спрямована на вирішення конкретної проблеми, яка є компонентом захворювання.

 • Першим етапом лікування є діагностика. Вона дозволяє визначити, наскільки постраждали організм і психіка хворого, і на основі цих даних скласти план подальшого лікування.
 • Після проведеної діагностики, паралельно ведуться медичний і психологічний етапи лікування. Це потрібно для того, щоб людина, яка звернулася в центр лікування наркоманії, позбувся і від психічної, і від фізичної залежності. У нашій клініці проводиться ряд процедур, спрямованих на відновлення фізичного та психічного здоров’я пацієнта.
 • Домашній етап також дуже важливий. Після того, як хворий покине клініку реабілітації наркоманії, надзвичайно важливо створити для нього умови, в яких йому буде простіше адаптуватися до нормального життя. Для цього ми працюємо з родичами і друзями пацієнта. Ми пояснюємо їм, як слід ставитися до нього після виписки, на що звертати увагу, яку надавати допомогу, щоб пом’якшити наслідки відмови від наркотичних речовин або алкоголю.

Час, який потрібно для лікування може бути різним. Потрапляючи в клініку лікування алкоголізму і наркоманії, людина може провести в ньому місяць і зцілитися, а може залишитися і на рік. Це залежить від того, що саме є об’єктом залежності, скільки часу розвивається хвороба, а також від бажання людини прийняти нашу допомогу. Природно, ціна лікування також залежить від цих чинників. Однак важливо розуміти, що, у випадках з серйозною залежністю, клініка лікування алкоголізму і наркоманії – єдиний варіант, який гарантує повернення до повноцінного життя. Якщо ви помічаєте за собою або близькою людиною нездорову пристрасть до спиртних напоїв або наркотичних речовин, звертайтеся в наркологічну клініку «РеСенс» – ми одна з кращих клінік в Україні.

Ефективне лікування наркоманії в Києві відбувається в кілька етапів, що гарантує повне одужання.

Перший етап – це підготовка до реабілітації.

 • Проводяться аналізи і вибирається лікування наркозалежних.
 • Обмежується доступ до наркотиків і знімаються симптоми відмови від речовин (депресії, сплески агресії, безсоння і т. Д.)
 • Проводиться комплексне очищення організму від наслідків прийняття наркотиків.

Другий етап – це реабілітація.

  • Пацієнт отримує психологічну підтримку. За допомогою сучасних методів психотерапії людина усвідомлює причини, які привели до залежності і розуміння, що потрібно змінити, щоб ця ситуація не повторилася.

В кожному місті має бути доступна така послуга, як лікування від наркоманії, Київ в цьому плані дає різні варіанти. Одним з кращих є наркологічна клініка «РеСенс». Тут ми можемо запропонувати будь-якій людині допомогу в реабілітації і відмову від вживання наркотичних речовин.

              У нашій клініці проходить комплексне лікування наркоманів. Спочатку ми визначаємо стан хворого і, виходячи з цього, приймаємо рішення про подальшу терапію. Далі ми використовуємо різні медичні препарати для того, щоб очистити організм пацієнта і придушити фізичну залежність. Ми допомагаємо людині якомога легше пережити ломку. Наступним етапом проводиться психотерапія, яка допомагає остаточно перемогти хворобу, усвідомити, що життя може бути щасливою і без речовин, і придушити психологічну тягу до них.

                   Лікування наркозалежності – складний процес. Це захворювання підступно, і непросто зробити так, щоб людина назавжди відмовився від наркотиків. Іноді це може зайняти багато часу. Але при добровільній допомозі пацієнта, роботі з хорошими фахівцями і використанні максимально ефективних методів, можна позбутися від проблеми менш ніж за рік.

              Важливо усвідомлювати, що лікування наркозалежних є найбільш ефективним на ранніх стадіях хвороби. Реабілітаційний процес в цьому випадку проходить швидше і простіше. Так що, якщо ви помітили за собою, або за кимось із близьких, нездорову пристрасть до наркотиків, як можна швидше звертайтеся до нас. У клініці «РеСенс» вам допоможуть навіть у найскладнішій ситуації.

Для кожного пацієнта ми підбираємо відповідний вид психотерапії:

 • Індивідуальна терапія забезпечує глибоке і ретельне опрацювання психологічних проблем людини.
 • Групова терапія дозволяє пацієнтові навчитися оцінювати свій і чужий досвід, налаштуватися на позитивний лад, повірити в можливість одужання.
 • Тематичні тренінги дають можливість «прорепетирувати» рішення конкретних життєвих проблем, з якими пацієнт може зіткнутися в майбутньому.
 • Програма «12 кроків» забезпечує комплексний підхід лікування наркоманії.

Під час перебування пацієнта в стаціонарі, наші фахівці уважно аналізують стан хворого і вносять необхідні корективи, враховуючи всі психологічні і фізичні показники.

Лікування від наркотиків, яке ми використовуємо, усуває наркозалежність і направлено на поліпшення загального стану пацієнта:

 • Лікарські засоби;
 • Фітотерапія і ароматерапія;
 • Банний комплекс;
 • Масаж;
 • Лікувальна фізкультура і спорт;
 • Формування здатності отримувати позитивні емоції від виконаної роботи;
 • Соціалізація за допомогою різних культурних заходів (майстер-класи, екскурсії, поїздки тощо. )

Лікування наркоманії фото 2, ціна - Наркологічна клініка РеСенс

Після закінчення лікувальної програми ми продовжуємо підтримувати наших пацієнтів: у них є можливість в будь-який момент відвідати нашу клініку і отримати пораду кваліфікованого спеціаліста або психологічну допомогу.

Ви можете дізнатися скільки коштує лікування від наркозалежності в Києві, звернувшись до нас.

Пам’ятайте, наркоманія лікується, головне – вчасно почати лікування!

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q