Залежність від наркотиків – важке захворювання, яке руйнує не тільки організм людини, але і його життя. Хворому буває дуже складно прийняти рішення про лікування, адже в першу чергу це означає визнати існування проблеми. Залежним часто буває соромно зізнатися собі і оточуючим про свою недугу. Ось чому таке велике значення в їх реабілітації має анонімність. Таким чином, людина може звернутися за допомогою, не розкриваючи близьким ганебний факт своєї залежності. Крім того, анонімне лікування наркоманів, дозволяє їм позбутися від різних незручностей надалі, скажімо при прийнятті на роботу.

Анонімне лікування наркоманії

Реабілітація наркозалежних – це процес,Анонімне лікування наркоманів фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс який навчає організм пацієнта обходитися без наркотичних речовин, знімає фізіологічну і психологічну залежність. Він допомагає наркоману повернутися до нормального життя. Зазвичай реабілітаційний процес складається з наступних етапів:

  • Діагностика організму і його систем, пошук пошкоджень викликаних наркотиком;
  • Позбавлення від абстинентного синдрому ( «ломки») і очищення організму від токсинів;
  • Медикаментозне лікування, спрямоване на відновлення організму;
  • Психотерапія, яка допомагає пацієнтові соціально адаптуватися і повернутися до нормального життя.

Останній етап – найважливіший, так як саме він дає гарантію того, що після закінчення лікування пацієнт не повернеться до вживання наркотику. Саме через важливість цього етапу, в багатьох клініках лікування наркоманів анонімно. Така послуга не тільки дає можливість звернутися за допомогою, не боячись за свою репутацію, але і дозволяє хворому, після завершення лікування потрапити в сферу, де ніхто не знає про його проблеми і не нагадує йому про неї.

Як показує практика, така методика є найбільш ефективною. У середовищі, де ніхто не знає про минулі проблеми людини, йому набагато легше обходитися без наркотиків. Важлива, природно, і репутація хворого, адже в Україні люди часто вважають, що наркомани колишніми не бувають і побоюються брати їх на роботу, спілкуватися з ними, створювати відносини. Таким чином, розголошення такої таємниці може зіпсувати людині життя, що в свою чергу ставить під загрозу успіх реабілітації. Очевидно, що анонімне лікування від наркозалежності вкрай важливо, як з медичної, так і з морально-етичної сторони.

Де анонімно лікуватися від наркоманії в Києві

Наркоманія – важка хвороба, а не просто шкідлива звичка. Якщо ви помічаєте за собою або кимось із своїх друзів або родичів ознаки залежності від наркотичної речовини, – не зволікайте, якомога швидше зверніться до професіоналів. Надати допомогу людям, що страждають від наркотичної залежності, звичайно можуть тільки лікарі. Близькі люди в такій справі не зможуть допомогти простими розмовами або психологічною підтримкою, точно так же, як не зможуть таким чином вилікувати грип або іншу хворобу. Важливо розуміти, що в таких випадках вихід тільки один – проведення повноцінного лікування.

Якщо ви хочете допомогти собі або близьким, що страждають від наркоманії, зверніться в наркологічну клініку «РеСенс». Ми пропонуємо анонімне лікування наркозалежних з максимальною якістю і за відмінною ціною.

Наші лікарі мають величезний стаж роботи і можуть похвалитися численними успіхами в області реабілітації залежних. Методики, що використовуються в нашій клініці – самі передові і сучасні, але при цьому багато разів перевірені і показують відмінні результати. Ми допоможемо вам вилікуватися і повернутися до нормального життя в найкоротші терміни.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q