Багатьом відомо, що регулярне вживання наркотиків дуже швидко призводить до звикання. В результаті того, що в організм постійно надходять нові дози стимулятора, метаболізм перебудовується таким чином, що наркотичну речовину стає його учасником. Через деякий час організм вже не може обходитися без нової дози – так виникає наркотична залежність.
У ній можна виділити дві складові:

 

  • Фізичну;
  • Психологічну.

Програма лікування наркозалежності в клініці включає в себе етапи поступового позбавлення спочатку від першої складової, потім – від другої, заключним етапом йде реабілітація пацієнта.

Детоксикація при наркоманії дозволяє зняти саме фізичну залежність – цей етап необхідний в будь-якому випадку. Після того, як почалося лікування наркоманії, детоксикація здійснюється в першу чергу – це потрібно, щоб позбавити пацієнта від страждань, які наступають після відмови від наркотичних речовин.

Симптоми абстинентного синдрому

Що ж відбувається, якщо людина припиняє вживання наркотиків? Тоді трапляються дуже страшні і неприємні речі – настає синдром відміни або, як його називають лікарі, абстинентний синдром. У наркозалежного в цьому випадку спостерігається ряд наступних симптомів:

  • Сильна нудота і блювота;
  • Головні болі;
  • Ломота в суглобах;
  • Болі в шлунку;
  • Галюцинації та марення;
  • Підвищений артеріальний тиск;
  • Прискорений пульс;
  • Порушення терморегуляції.

Людина відчуває при цьому немислимі фізичні страждання – наркомани це стан називають ломкою. На цьому етапі обов’язкова допомога лікарів – інакше організм може не впоратися зі стресом і ситуація може закінчитися летальним результатом, що трапляється досить часто.

В такому стані наркоман готовий на все заради того, щоб добути можливість ввести собі нову дозу наркотику. Люди йдуть на злочини, здійснюють жахливі вчинки, нерідко йдуть на самогубство, не витримавши мук. Детоксикація наркоманів призначена саме для того, щоб зняти цей стан або максимально пом’якшити його.

Суть детоксикації наркоманів

Детоксикація при наркоманії – це первинна процедура, яка проводиться для зняття проявів абстинентного синдрому. Цей метод дозволяє очистити організм від токсичних продуктів розпаду наркотичних речовин.

Пацієнту для цього внутрішньовенно вводять медичні препарати, які очищають кров і внутрішні органи, а також комплекс підтримують вітамінів для відновлення нормального функціонування організму.

При лікуванні наркоманії детоксикація дозволяє пацієнтові відчути значне полегшення, однак важливо розуміти, що це лише перший етап. Без подальшої терапії і реабілітації навряд чи можна сподіватися на успіх лікування.

Наркологічна клініка «РеСенс» пропонує кваліфіковану допомогу лікарів в блокуванні абстинентного синдрому методом детоксикації та повний курс лікування наркозалежності. Життя прекрасне і ми допоможемо вам згадати про це – звертайтеся!

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q