В Україні на сьогоднішній день
Допомога наркозалежним фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенснаркоманія відноситься до числа найбільш гострих проблем. Обстановка в країні, м’яко кажучи, сприяє посиленому росту кількості наркозалежних, чому провиною наступні фактори:

  • Війна;
  • Соціальна невлаштованість великої частини населення;
  • Відсутність стабільності і виразних перспектив;
  • Зубожіння і безробіття;
  • Зростання цін і зниження доходів;
  • Байдужість суспільства до проблем окремої людини.

Багато шукають порятунку від усього перерахованого в наркотиках, вживання яких неминуче призводить до виникнення залежності. Для того, щоб допомогти таким людям позбутися згубної звички і повернутися до нормального життя, існують різні форми наркологічної допомоги.

Наркологічні клініки і реабілітаційні центри надають допомогу хворим в лікуванні різних форм наркотичної залежності – фізичної і психологічної, після чого допомагають їм пройти реабілітацію. Слід також знати про таку послугу, як анонімна допомога наркозалежним – Київ та інші міста України пропонують її тим, хто не хоче афішувати свою хворобу.

Що робити?

У тому випадку, якщо ви стали жертвою наркотичної залежності, варто звернутися в клініку, де вам нададуть наркологічну допомогу. Ні в якому разі не можна залишатися одному і намагатися самостійно лікуватися вдома – це не дасть позитивного результату. Крім того, намагаючись вилікуватися самостійно, ви піддаєте ризику не тільки своє здоров’я, але і своє життя.

Професійні наркологи в клініці попередньо проводять докладне обстеження і, виходячи з його результатів, призначають кваліфіковане лікування, яке буде складатися з наступних етапів:

  • Детоксикація;
  • Блокування психологічної залежності;
  • Психотерапія та відновлення;
  • Реабілітація.

Кожен з цих етапів вимагає високої медичної кваліфікації лікаря, а також спеціального обладнання і медикаментів. Тому самолікування в даній ситуації не допоможе вирішити проблему.

Всі види послуг з лікування наркоманії, в тому числі і анонімну допомогу наркозалежним пропонує наркологічна клініка «РеСенс» (Київ). Зверніться до нас – і це буде початком до нового життя без болю і наркотиків.

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q