Наркоманія відноситься до тих хвороб, від яких вкрай складно позбутися назовсім. Навіть після ефективного лікування і довгої перерви у вживанні наркотиків людина все одно може зірватися і заново стати наркоманом – такі випадки відомі.
Це пояснюється тим, що в результаті наркозалежності відбуваються зміни людської особистості, з якими після лікування фізичної тяги потрібно працювати. У підсвідомості залишається інформація про наркотичнуейфорію і людина знову хоче повернутися в цей стан.

Для того щоб зняти психологічну залежність, використовується кодування від наркотиків – процедура, ефективно знижує тягу до наркотичних речовин.

Кодування від наркотиків – що це?

Кодування від наркотиків – це медикаментозний метод, який полягає в тому, що пацієнтові вводять препарат, що блокує опіатні рецептори. В організмі він зв’язується з рецепторами сильніше, ніж наркотичні речовини. Капсулу з цією речовиною вшивають під шкіру в важкодоступному місці на тілі пацієнта. Цей метод називають ще наркоблокадою.

Якщо у людини виникає непереборна тяга до прийому наркотиків, він не відчуває «приходу», ейфорії, грубо кажучи, того ефекту, на який підсвідомо розраховував. Більш того, людина зазнає огиду, головний біль, нудоту та інші неприємні відчуття.

Через якийсь час у його мозку інформація про кайф заміниться іншими емоціями від прийому наркотиків – негативними і болючими. Якщо непереборна тяга з’являється регулярно, хворому слід звернутися за допомогою до лікарів, поки зриви не привели до того, що наркотик викликав нове звикання.

Існує одна важлива умова – кодування від наркотиків здійснюється обов’язково після детоксикації. Якщо в організмі ще є наркотичні речовини, вшивання блокаторів призведе до найсильнішого абстинентному синдрому і може стати причиною дуже неприємних наслідків.

Звертайтеся до нас за допомогою

Якщо ви відчуваєте занепокоєння з приводу сильної тяги до наркотичних речовин і боїтеся, що вона може стати причиною рецидиву, звертайтеся в наркологічну клініку «РеСенс». Наркоблокада є одним з тих методів, які ми застосовуємо для лікування наркозалежності.

Не варто зволікати – зателефонуйте прямо зараз, ми обов’язково допоможемо!

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q