Лікарям-наркологам часто задають питання про те, як вилікувати наркомана в домашніх умовах. Нерідко трапляється, що людина сама усвідомлює свою проблему, розуміє, що лікування необхідно і висловлює бажання його пройти, але в клініку лягати відмовляється. Причини тут можуть бути різні:

 • Страх перед лікарями;
  Як лікувати наркомана в домашніх умовах фото 1, ціна - Наркологічна клініка РеСенс
 • Боязнь втрати репутації;
 • Страх втратити роботу;
 • Небажання присвячувати в свою проблему сім’ю;
 • Фінансові міркування.

Такі хворі зазвичай цікавляться, наскільки можливо лікування наркозалежності в домашніх умовах за допомогою медичних або народних методів.

Лікування наркоманії на дому – боротьба з ломкою

При наркотичній залежності після відмови від вживання наркотиків настає абстинентний синдром або, висловлюючись мовою наркоманів, ломка. Це пояснюється тим, що ці речовини в результаті звикання організму стали учасниками метаболізму. Після того, як залежний припиняє їх приймати, метаболізм порушується і видає реакцію у вигляді таких симптомів:

 • Нудота і блювання;
 • Сильні болі в суглобах;
 • Підвищення артеріального тиску;
 • Почастішання серцебиття;
 • Сильні головні болі,
 • Судоми;
 • Галюцинації та марення;
 • Порушення теплообміну.

В результаті всього цього наркозалежний може просто померти, якщо організм не впорається з шоком – такі випадки не рідкість, один з них – смерть поета Володимира Висоцького, який якраз проходив лікування від наркотиків будинку, що проти всіх правил.

Для того щоб не допустити можливості летального результату і позбавити людину від страждань, потрібна допомога фахівців. На першому етапі лікування проводять детоксикацію, метою якої є зняття симптомів ломки і очищення організму від токсинів, які там накопичилися в результаті переробки наркотиків. Висловлюючись простою мовою, лікарі на цій стадії не так лікують хворобу, скільки рятують людині життя, допомагаючи пережити найсильніший фізіологічний і психологічний шок.

Очевидно, що самостійно з ломкою людина впоратися не може – для цього йому необхідні спеціальні медикаментозні засоби та обладнання наркологічного центру. Більш того, всі процедури проходять під невсипущим наглядом лікарів, які готові прийти на допомогу в будь-якій кризовій ситуації. Тому лікування наркоманії на дому на цьому етапі не тільки безуспішно, але і небезпечно.

Наступні етапи

Лікування від наркотиків вдома на наступних етапах також не дасть ніяких результатів. Боротьба з психологічною залежністю і відновлення організму – це складний комплекс процедур по психокорекції та груповій терапії. Пацієнт регулярно отримує нові ліки, проходить сеанси гіпнозу, харчується по спеціальній дієті, проходить терапію в малих групах. Лікування наркозалежності в домашніх умовах не дає таких можливостей, оскільки необхідний лікарняний персонал, спеціальне обладнання та постійне спостереження фахівців.

Робіть правильний вибір

Наркологічна клініка «РеСенс» рекомендує робити правильний вибір. Ми не даємо порад про те, як вилікувати наркомана в домашніх умовах – це просто неможливо. Зате ми гарантуємо свою кваліфіковану допомогу і ефективну терапію кожному, хто вирішить пройти лікування в нашому центрі. Правильне  життя починається з правильних рішень – вибір за вами!

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q