ВІТАЄМО ВАС!

На сайті наркологічної клініки «РеСенс»

У сучасному світі людині доводиться все частіше стикатися зі стресовими ситуаціями і негативними факторами, які змушують його вийти зі стану рівноваги і душевного спокою. Це і соціальні чинники, такі як фінансова нестабільність і неможливість реалізувати себе в тих умовах, які існують на сьогоднішній день, і невпевненість у завтрашньому дні, і маса інших «звичайних» ситуацій, які в сукупності дають родючий грунт для розвитку згубних залежностей: алкоголізму, наркоманії та ігроманії.

Залежність від алкоголю, наркотиків або гри виникає і через низьку інформованість людини про наслідки вживання або зловживання тими чи іншими речовинами. Адже якщо людина буде добре знати, чим може обернутися таке «легке» ставлення до вживання спиртного або спробі спробувати наркотик, то він навряд чи буде навіть намагатися його спробувати.

Проблема зловживання спиртними напоями або прийому наркотичних речовин – це не тільки проблема людини, яка вживає, а всієї його сім’ї і близьких. Тому важливо, щоб люди з його оточення якомога раніше почали бити на сполох і зверталися в наркологічну клініку з метою запобігти ще більшої біди і приступити до лікування якомога раніше, щоб можна було якомога швидше повернути людину назад до нормального і повноцінного життя.

Не думайте, що якщо ви самі не вживаєте наркотики, і у вашій родині немає алкоголіків, то вас ця інформація не стосується. Алкоголізм і наркоманія часто приходять непомітно і раптово, але от позбутися від них і тим більше в поодинці буде зовсім не просто. Можна спробувати самим боротися з цією хворобою, але швидкого, безболісного і позитивного результату отримати, швидше за все, не вдасться. Лікування алкоголізму і лікування наркоманії вимагають системного і професійного підходу в наркологічній клініці, під наглядом і постійною участю кваліфікованих фахівців.

Наша наркологічна клініка «РеСенс» на умовах 100% анонімності, цілодобово готова вислухати і почути вас, допомогти вам і вашим близьким стати здоровими і незалежними людьми. Наркологи, психологи, психотерапевти і інші фахівці нашої клініки мають серйозний досвід роботи з різного роду залежностями і знайдуть оптимальне рішення в кожному окремо взятому випадку. Залежність від алкоголю, наркотиків або ігроманія – це захворювання, яке саме по собі не проходить і таблеток від нього купити не вийде. Це важка робота пацієнта над собою, і напружена відповідальна робота всіх фахівців клініки над результатом. Життя варте того, щоб не відкладати вирішення проблеми на потім.

Наркологічна клініка «РеСенс» – лікування алкоголізму, ігроманії та лікування наркозалежності анонімно і ефективно, телефонуйте:

(044) 384-10-27

(099) 269-02-71

(098) 302-33-31

 

licens

sertificat

gladkomaz

sertificate-kovi

sertificate-gladkomaz

sertificate-hyzhnjak

svidetelstvo

3-6

stovburg-jaroslav

podjaka

stovburg

sertificate-specialist

djaka

bsenvhvf8z4

h00fb-vzq_e

8ykkbxul7c4

ssgvzj8ig5q

dwtixy_jrfs

s2bxqucqzqg

lpxlepx68ru

twg8tkn0lqk

df5mfkbypug

zwlk7izcvmi

cb4dpvjgmxa

scu0nh_7tv0

caax4ddhtrk

lij5lhcgkrg

dbeqdferefu

sa3y3wyckmw

oklbxorfcia

p-fycaym9fm

mnlral3ei1w

oqjzqv79qke

rwz7xq-js7q